Hakkımızda

Ankara'da küçük bir dükkanda, 1960'da başladı hikayemiz...

Müziğin büyüsünden etkilendik. Değişen ve gelişen dünyada, 1960'ın önemli müzisyenleri olan Avrupa ve Amerika'da Elvis Presley, Roy Orbison, Brenda Lee, Percy Faith, ülkemizde ise Deniz Harp Okulu Vokal Grup ve Orkestrası, Mavi Pantolonlular, Okay Temiz, Somer Soyata ve Arkadaşları, Süeterliler, Ferdi Özbeğen, Neşe Karaböcek, Erol Pekcan Triosu, Tanju Okan, Apaşlar, Süheyl Denizci Orkestrası ve Berkant gibi müzisyenlerin nameleri ile yoğurulduk.

 

Her geçen yıl, birbirinden farklı branşlarda kendimizi, müziğe, müzisyene ve müzik severlere adadık. 1960'dan bugüne, Türkiye'nin hemen her köşesinde, sayamayacağımız kadar insana, her tınıda, her mezurda, her notada ulaşma gayreti ile çabaladık. Ruhunuzun gıdası olan müzik "Can", notalar ise "Göz" oldu bizim için…

 

İşte Cangöz Müzik, böyle doğdu…

 

 

Geçen 58 yılın ardından Yamaha, Esp, Ltd, Conn-Selmer, Laney, Hercules, Carlovy, Pırastro, Thomastik-Infeld, Gewa, Jupiter, Washburn, Kurzweil ve Hannabach gibi, seksene yakın dünya markasının Türkiye Distribütörü ve Yetkili Satış Noktası olduk.

 

İstanbul'da beş mağazamızın ve Ankara mağazamızın yanı sıra, Türkiye genelinde 600’den fazla satış noktamız ile bünyemizde bulunan tüm enstrüman ve aksesuarları, amatöründen profesyoneline kadar tüm müzik severlere ulaştırmaya çabalıyoruz. Bununla birlikte, 1esntruman.com üzerinden 7 gün 24 saat, ihtiyacınız olan tüm ürünleri, sizlere sunuyoruz.

 

Ayrıca, satış sonrası hizmetin en önemli ayağı olan nefesli, yaylı ve telli çalgıların tamir ve bakım atölyelerini de hem İstanbul, hem de Ankara'da kurduk.

 

Bunun yanı sıra, ülkemiz genelindeki Güzel Sanatlar liseleri, Konservatuarlar, üniversitelerin Müzik Bölümleri, Devlet Opera ve Baleleri, Belediye ve Askeri Bandolar başta olmak üzere devlet ve özel okulların da enstrüman ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

 

Firmamızın misyonu, 50 kişilik ekibi ile müzik enstrümanları ve teknolojilerindeki gelişimleri yakından takip ederek ve sürekli gelişim göstererek müşteri memnuniyetini sağlamak, profesyonel yönetim yaklaşımı ve sosyal sorumluluk bilinci ile ülkemize hizmet etmektir.